Неодимов магнит D10xH3 mm
0.33 € / 0.65 лв.
| Каталожен номер | 06.096 |
|---|---|
| Материал | NFB 38 |
| Диаметър | Ø 10 mm |
| Височина | 3 mm |
| Намагнитване | Двуполюсно по оста H |
| Сила на прилепване | 1.4 kg |
| Покритие | Ni-Cu-Ni |
| Маса | 2 g |
*Всички цени са с включен ДДС
No account yet?
Create an Account