Неодимов магнит D18xd4.2xH4 mm (N)
1.51 €

В Н И М А Н И Е !
Неодимовите магнити са много твърди, относително крехки и в същото време с голяма сила на привличане един към друг.
| Каталожен номер | 06.080(N) |
|---|---|
| Материал | NFB 38 |
| Диаметър | Ø18 mm |
| Вътрешен диаметър | Ø 4.2 mm |
| Височина | 4 mm |
| Отвор за закрепване | Ø 4.2 mm |
| Намагнитване | Двуполюсно по оста H |
| Сила на прилепване | 4 kg |
| Покритие | Ni-Cu-Ni |
| Маса | 6 g |
Изчерпан
*Всички цени са с включен ДДС





Цилиндрични неодимови магнити
Правоъгълни Неодимови магнити
Неодимови магнити с отвор за закрепване
Неодимови топчета
С друга форма Неодимови магнити