Neodymium magnet D10xH3 mm
0.33 € / 0.65 лв.
| Catalog Number | 06.096 |
|---|---|
| Material | NFB 38 |
| Diameter | Ø 10 mm |
| Height | 3 mm |
| Magnetization | Bipolar along the H axis |
| Magnetic adhesion strength | 1.4 kg |
| Plating | Ni-Cu-Ni |
| Weight | 2 g |
*The prices include VAT
No account yet?
Create an Account