Magnetic accessories
Showing all 13 results
Iron plate D10xH1 mm
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 07.013 |
|---|---|
| Diameter | Ø 10 mm |
| Height | 1 mm |
| Weight | 0.5 g |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 9,999 | 0.02 € / 0.04 лв. |
| 10,000 - 24,999 | 0.01 € / 0.02 лв. |
| 25,000 - 49,999 | 0.01 € / 0.02 лв. |
| 50,000+ | 0.01 € / 0.02 лв. |
Ferrofluid 10 ml
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 07.001/10 |
|---|---|
| Quantity | 10 ml |
| Packaging | Dropper bottle |
Ferrofluid 20 ml
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 07.001/20 |
|---|---|
| Quantity | 20 ml |
| Packaging | Dropper bottle |
Ferrofluid 50 ml
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 07.001/50 |
|---|---|
| Quantity | 50 ml |
| Packaging | Dropper bottle |
Ferrofluid 100 ml
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 07.001/100 |
|---|---|
| Quantity | 100 ml |
| Packaging | Dropper bottle |
Magnetic field detector 75×35 mm
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 07.004-75x35 |
|---|---|
| Width | 75 mm |
| Length | 35 mm |
Magnetic field detector 75×75 mm
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 07.004-75x75 |
|---|---|
| Width | 75 mm |
| Length | 75 mm |
Magnetic field detector 150×150 mm
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 07.004-150x150 |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Length | 150 mm |




Cylindrical neodymium magnets
Block Neodymium Magnets
Neodymium magnets with screw hole
Neodymium balls
another shape – Neodymium magnets