Магнитни аксесоари
Showing all 13 results
Комплект магнити за баджове BG10
| Параметри |
|---|
| Каталожен номер | 07.010 |
|---|
| Количество | Цена* |
|---|---|
| 1 - 9 | 0.74 € / 1.45 лв. |
| 10 - 49 | 0.66 € / 1.29 лв. |
| 50 - 149 | 0.61 € / 1.19 лв. |
| 150 - 599 | 0.58 € / 1.13 лв. |
| 600 - 1 199 | 0.56 € / 1.10 лв. |
| 1 200+ | 0.55 € / 1.08 лв. |
Желязна пластина D10xH1 mm
| Параметри |
|---|
| Каталожен номер | 07.013 |
|---|---|
| Диаметър | Ø 10 mm |
| Височина | 1 mm |
| Маса | 0.5 g |
| Количество | Цена* |
|---|---|
| 1 - 9 999 | 0.02 € / 0.04 лв. |
| 10 000 - 24 999 | 0.01 € / 0.02 лв. |
| 25 000 - 49 999 | 0.01 € / 0.02 лв. |
| 50 000+ | 0.01 € / 0.02 лв. |
Ферофлуид 10 ml
| Параметри |
|---|
| Каталожен номер | 07.001/10 |
|---|---|
| Количество | 10 ml |
| Опаковка | Шише с капкомер |
Ферофлуид 20 ml
| Параметри |
|---|
| Каталожен номер | 07.001/20 |
|---|---|
| Количество | 20 ml |
| Опаковка | Шише с капкомер |
Ферофлуид 50 ml
| Параметри |
|---|
| Каталожен номер | 07.001/50 |
|---|---|
| Количество | 50 ml |
| Опаковка | Шише с капкомер |
Ферофлуид 100 ml
| Параметри |
|---|
| Каталожен номер | 07.001/100 |
|---|---|
| Количество | 100 ml |
| Опаковка | Шише с капкомер |
Детектор на магнитно поле 75×35 mm
| Параметри |
|---|
| Каталожен номер | 07.004-75x35 |
|---|---|
| Ширина | 75 mm |
| Дължина | 35 mm |
Детектор на магнитно поле 75×75 mm
| Параметри |
|---|
| Каталожен номер | 07.004-75x75 |
|---|---|
| Ширина | 75 mm |
| Дължина | 75 mm |
Детектор на магнитно поле 150×150 mm
| Параметри |
|---|
| Каталожен номер | 07.004-150x150 |
|---|---|
| Ширина | 150 mm |
| Дължина | 150 mm |



Цилиндрични неодимови магнити
Правоъгълни Неодимови магнити
Неодимови магнити с отвор за закрепване
Неодимови топчета
С друга форма Неодимови магнити