Неодимови топчета
Showing all 2 results
Неодимово магнитно топче D5 mm
| Параметри |
|---|
| Каталожен номер | 06.022 |
|---|---|
| Материал | NFB 38 |
| Диаметър | Ø 5 mm |
| Намагнитване | Двуполюсно, Диаметрално |
| Сила на прилепване | 0.3 kg |
| Маса | 0.5 g |
| Количество | Цена* |
|---|---|
| 1 - 19 | 0.09 € / 0.18 лв. |
| 20 - 99 | 0.08 € / 0.16 лв. |
| 100 - 199 | 0.07 € / 0.14 лв. |
| 200 - 499 | 0.06 € / 0.12 лв. |
| 500+ | 0.05 € / 0.10 лв. |
Неодимово магнитно топче D20 mm
| Параметри |
|---|
| Каталожен номер | 06.035 |
|---|---|
| Материал | NFB 38 |
| Диаметър | Ø 20 mm |
| Намагнитване | Двуполюсно, Диаметрално |
| Сила на прилепване | 10 kg |
| Маса | 31 g |
| Количество | Цена* |
|---|---|
| 1 - 4 | 9.71 € / 18.99 лв. |
| 5 - 9 | 9.20 € / 17.99 лв. |
| 10 - 19 | 8.95 € / 17.50 лв. |
| 20 - 49 | 8.69 € / 17.00 лв. |
| 50+ | 8.44 € / 16.51 лв. |




Цилиндрични неодимови магнити
Правоъгълни Неодимови магнити
Неодимови магнити с отвор за закрепване
Неодимови топчета
С друга форма Неодимови магнити