Неодимови магнити с отвор за закрепване
Showing all 14 results
Неодимов магнит D10xd3.2xH3 mm (N)
| Параметри |
|---|
| Каталожен номер | 06.065(N) |
|---|---|
| Материал | NFB 35 |
| Диаметър | Ø 10 mm |
| Височина | 3 mm |
| Отвор за закрепване | Ø 3.2 mm |
| Намагнитване | Двуполюсно по оста H |
| Сила на прилепване | 1.5 kg |
| Маса | 1.4 g |
| Количество | Цена* |
|---|---|
| 1 - 19 | 0.43 € / 0.84 лв. |
| 20 - 99 | 0.41 € / 0.80 лв. |
| 100 - 999 | 0.38 € / 0.74 лв. |
| 1 000+ | 0.36 € / 0.70 лв. |
Неодимов магнит D10xd3.2xH3 mm (S)
| Параметри |
|---|
| Каталожен номер | 06.065(S) |
|---|---|
| Материал | NFB 35 |
| Диаметър | Ø 10 mm |
| Височина | 3 mm |
| Отвор за закрепване | Ø 3.2 mm |
| Намагнитване | Двуполюсно по оста H |
| Сила на прилепване | 1.5 kg |
| Маса | 1.4 g |
| Количество | Цена* |
|---|---|
| 1 - 19 | 0.43 € / 0.84 лв. |
| 20 - 99 | 0.41 € / 0.80 лв. |
| 100 - 999 | 0.38 € / 0.74 лв. |
| 1 000+ | 0.36 € / 0.70 лв. |
Неодимов магнит D10xd3.2xH4.5 mm (N)
| Параметри |
|---|
| Каталожен номер | 06.081(N) |
|---|---|
| Материал | NFB 38 |
| Диаметър | Ø 10 mm |
| Височина | 4.5 mm |
| Отвор за закрепване | Ø 3.2 mm |
| Намагнитване | Двуполюсно по оста H |
| Сила на прилепване | 1.8 kg |
| Маса | 2.2 g |
| Количество | Цена* |
|---|---|
| 1 - 19 | 0.59 € / 1.15 лв. |
| 20 - 99 | 0.56 € / 1.10 лв. |
| 100 - 999 | 0.54 € / 1.06 лв. |
| 1 000+ | 0.51 € / 1.00 лв. |
Неодимов магнит D10xd3.2xH4.5 mm (S)
| Параметри |
|---|
| Каталожен номер | 06.081(S) |
|---|---|
| Материал | NFB 38 |
| Диаметър | Ø 10 mm |
| Височина | 4.5 mm |
| Отвор за закрепване | Ø 3.2 mm |
| Намагнитване | Двуполюсно по оста H |
| Сила на прилепване | 1.8 kg |
| Маса | 2.2 g |
| Количество | Цена* |
|---|---|
| 1 - 19 | 0.59 € / 1.15 лв. |
| 20 - 99 | 0.56 € / 1.10 лв. |
| 100 - 999 | 0.54 € / 1.06 лв. |
| 1 000+ | 0.51 € / 1.00 лв. |
Неодимов магнит D15xd4.2xH5 mm (S)
| Параметри |
|---|
| Каталожен номер | 06.067(S) |
|---|---|
| Материал | NFB 38 |
| Диаметър | Ø 15 mm |
| Вътрешен диаметър | Ø 4.2 mm |
| Височина | 5 mm |
| Отвор за закрепване | Ø 4.2 mm |
| Намагнитване | Двуполюсно по оста H |
| Сила на прилепване | 3.5 kg |
| Маса | 4.5 g |
| Количество | Цена* |
|---|---|
| 1 - 9 | 1.07 € / 2.09 лв. |
| 10 - 49 | 0.98 € / 1.92 лв. |
| 50 - 99 | 0.92 € / 1.80 лв. |
| 100 - 499 | 0.89 € / 1.74 лв. |
| 500+ | 0.86 € / 1.68 лв. |
Неодимов магнит D15xd4.2xH5 mm (N)
| Параметри |
|---|
| Каталожен номер | 06.067(N) |
|---|---|
| Материал | NFB 38 |
| Диаметър | Ø 15 mm |
| Височина | 5 mm |
| Отвор за закрепване | Ø 4.2 mm |
| Намагнитване | Двуполюсно по оста H |
| Сила на прилепване | 3.5 kg |
| Маса | 4.5 g |
| Количество | Цена* |
|---|---|
| 1 - 9 | 1.07 € / 2.09 лв. |
| 10 - 49 | 0.98 € / 1.92 лв. |
| 50 - 99 | 0.92 € / 1.80 лв. |
| 100 - 499 | 0.89 € / 1.74 лв. |
| 500+ | 0.86 € / 1.68 лв. |
Неодимов магнит D20xd4.2xH5 mm (S)
| Параметри |
|---|
| Каталожен номер | 06.048(S) |
|---|---|
| Материал | NFB 38 |
| Диаметър | Ø 20 mm |
| Вътрешен диаметър | Ø 4.2 mm |
| Височина | 5 mm |
| Отвор за закрепване | Ø 4.2 mm |
| Намагнитване | Двуполюсно по оста H |
| Сила на прилепване | 5 kg |
| Маса | 10.5 g |
| Количество | Цена* |
|---|---|
| 1 - 9 | 1.87 € / 3.66 лв. |
| 10 - 49 | 1.69 € / 3.31 лв. |
| 50 - 99 | 1.59 € / 3.11 лв. |
| 100 - 499 | 1.52 € / 2.97 лв. |
| 500+ | 1.49 € / 2.91 лв. |
Неодимов магнит D20xd4.2xH5 mm (N)
| Параметри |
|---|
| Каталожен номер | 06.048(N) |
|---|---|
| Материал | NFB 38 |
| Диаметър | Ø 20 mm |
| Вътрешен диаметър | Ø 4.2 mm |
| Височина | 5 mm |
| Отвор за закрепване | Ø 4.2 mm |
| Намагнитване | Двуполюсно по оста H |
| Сила на прилепване | 5 kg |
| Маса | 10.5 g |
| Количество | Цена* |
|---|---|
| 1 - 9 | 1.87 € / 3.66 лв. |
| 10 - 49 | 1.69 € / 3.31 лв. |
| 50 - 99 | 1.59 € / 3.11 лв. |
| 100 - 499 | 1.52 € / 2.97 лв. |
| 500+ | 1.49 € / 2.91 лв. |
Неодимов магнит D20xd4.2xH5 mm (S) SH
| Параметри |
|---|
| Максимална работна температура | 150 °C |
|---|---|
| Каталожен номер | 06.048(S) |
| Материал | NFB 38SH |
| Диаметър | Ø 20 mm |
| Вътрешен диаметър | Ø 4.2 mm |
| Височина | 5 mm |
| Отвор за закрепване | Ø 4.2 mm |
| Намагнитване | Двуполюсно по оста H |
| Сила на прилепване | 5 kg |
| Маса | 10.5 g |
| Количество | Цена* |
|---|---|
| 1 - 9 | 2.05 € / 4.01 лв. |
| 10 - 49 | 1.89 € / 3.70 лв. |
| 50 - 99 | 1.79 € / 3.50 лв. |
| 100 - 499 | 1.74 € / 3.40 лв. |
| 500+ | 1.70 € / 3.32 лв. |
Неодимов магнит D20xd4.2xH5 mm (N) SH
| Параметри |
|---|
| Максимална работна температура | 150 °C |
|---|---|
| Каталожен номер | 06.048(N) SH |
| Материал | NFB 38SH |
| Диаметър | Ø 20 mm |
| Вътрешен диаметър | Ø 4.2 mm |
| Височина | 5 mm |
| Отвор за закрепване | Ø 4.2 mm |
| Намагнитване | Двуполюсно по оста H |
| Сила на прилепване | 5 kg |
| Маса | 10.5 g |
| Количество | Цена* |
|---|---|
| 1 - 9 | 2.05 € / 4.01 лв. |
| 10 - 49 | 1.89 € / 3.70 лв. |
| 50 - 99 | 1.79 € / 3.50 лв. |
| 100 - 499 | 1.74 € / 3.40 лв. |
| 500+ | 1.70 € / 3.32 лв. |
Неодимов магнит D20xd4.2xH5 mm Гумиран (S)
| Параметри |
|---|
| Каталожен номер | R06.048(N) |
|---|---|
| Материал | NFB 38 |
| Диаметър | Ø 21 mm |
| Вътрешен диаметър | Ø 4.2 mm |
| Височина | 6.2 mm |
| Отвор за закрепване | Ø 4.2 mm |
| Намагнитване | Двуполюсно по оста H |
| Сила на прилепване | 4 kg |
| Максимална сила на триене при хлъзгане | 4 kg |
| Маса | 11.5 g |
| Количество | Цена* |
|---|---|
| 1 - 9 | 1.94 € / 3.79 лв. |
| 10 - 49 | 1.76 € / 3.44 лв. |
| 50 - 99 | 1.66 € / 3.25 лв. |
| 100 - 499 | 1.61 € / 3.15 лв. |
| 500+ | 1.56 € / 3.05 лв. |
Неодимов магнит D20xd4.2xH5 mm Гумиран (N)
| Параметри |
|---|
| Каталожен номер | R06.048(N) |
|---|---|
| Материал | NFB 38 |
| Диаметър | Ø 21 mm |
| Височина | 6.2 mm |
| Отвор за закрепване | Ø 4.2 mm |
| Намагнитване | Двуполюсно по оста H |
| Сила на прилепване | 4 kg |
| Максимална сила на триене при хлъзгане | 4 kg |
| Маса | 11.5 g |
| Количество | Цена* |
|---|---|
| 1 - 9 | 1.94 € / 3.79 лв. |
| 10 - 49 | 1.76 € / 3.44 лв. |
| 50 - 99 | 1.66 € / 3.25 лв. |
| 100 - 499 | 1.61 € / 3.15 лв. |
| 500+ | 1.56 € / 3.05 лв. |
Неодимов магнит A64xB15xC4-Ø4.2 mm (N)
| Параметри |
|---|
| Каталожен номер | 06.043(N) |
|---|---|
| Материал | NFB 40 |
| Дължина | 64 mm |
| Ширина | 15 mm |
| Височина | 4 mm |
| Отвор за закрепване | Ø 4.2 mm |
| Намагнитване | Двуполюсно по оста C |
| Сила на прилепване | 12 kg |
| Маса | 27 g |
| Количество | Цена* |
|---|---|
| 1 - 9 | 5.52 € / 10.80 лв. |
| 10 - 49 | 5.22 € / 10.21 лв. |
| 50 - 99 | 4.96 € / 9.70 лв. |
| 100+ | 4.78 € / 9.35 лв. |
Неодимов магнит A64xB15xC4-Ø4.2 mm (S)
| Параметри |
|---|
| Каталожен номер | 06.043(S) |
|---|---|
| Материал | NFB 40 |
| Дължина | 64 mm |
| Ширина | 15 mm |
| Височина | 4 mm |
| Отвор за закрепване | Ø 4.2 mm |
| Намагнитване | Двуполюсно по оста C |
| Сила на прилепване | 12 kg |
| Маса | 27 g |
| Количество | Цена* |
|---|---|
| 1 - 9 | 5.52 € / 10.80 лв. |
| 10 - 49 | 5.22 € / 10.21 лв. |
| 50 - 99 | 4.96 € / 9.70 лв. |
| 100+ | 4.78 € / 9.35 лв. |





Цилиндрични неодимови магнити
Правоъгълни Неодимови магнити
Неодимови топчета
С друга форма Неодимови магнити