Neodymium magnet D12xH2 mm
0.32 € / 0.63 лв.
| Catalog Number | 06.101 |
|---|---|
| Material | NFB 38 |
| Diameter | Ø 12 mm |
| Height | 2 mm |
| Magnetization | Bipolar along the H axis |
| Magnetic adhesion strength | 14 kg |
| Plating | Ni-Cu-Ni |
| Weight | 17 g |
*The prices include VAT
No account yet?
Create an Account