Neodymium magnet D15xH4 mm
0.84 € / 1.64 лв.
| Catalog Number | 06.084 |
|---|---|
| Material | NFB 38 |
| Diameter | Ø 15 mm |
| Height | 4 mm |
| Magnetization | Bipolar along the H axis |
| Magnetic adhesion strength | 3.5 kg |
| Plating | Ni-Cu-Ni |
| Weight | 5.5 g |
*The prices include VAT
No account yet?
Create an Account