Ferrite magnet D29xd13xH6.2 mm
1.12 €
| Catalog Number | 04.030 |
|---|---|
| Material | Hfer 8/22 |
| Diameter | Ø 29 mm |
| Inner diameter | Ø13 mm |
| Height | 6.2 mm |
| Magnetization | According to customer requirements |
| Surfaces | unpolished |
| Weight | 22 g |
Out of stock
*The prices include VAT
No account yet?
Create an Account