Neodymium magnet A10xB10xC10 mm
1.23 € / 2.41 лв.
| Catalog Number | 06.038 |
|---|---|
| Material | NFB 38 |
| Length | 10 mm |
| Width | 10mm |
| Height | 10 mm |
| Magnetization | Along the C axis |
| Plating | Ni-Cu-Ni |
| Magnetic adhesion strength | 3.5 kg |
| Weight | 7.4 g |
*The prices include VAT
No account yet?
Create an Account