Neodymium magnet D18xH10
3.17 €
| Catalog Number | 06.091 |
|---|---|
| Material | NFB 38 |
| Diameter | Ø18 mm |
| Height | 10 mm |
| Magnetization | Bipolar along the H axis |
| Magnetic adhesion strength | 9 kg |
| Plating | Ni-Cu-Ni |
| Weight | 19 g |
Out of stock
*The prices include VAT
No account yet?
Create an Account