Shop
Showing the single result
AlNiCo magnet D14xH9 mm
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 01.020 |
|---|---|
| Material | Alnico 14/6 |
| Diameter | Ø 14 mm |
| Height | 9 mm |
| Magnetization | Bipolar along the H axis, Non-magnetized |
| Surfaces | Front surfaces polished |
| Weight | 0.9 g |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 19 | 0.61 € / 1.19 лв. |
| 20 - 199 | 0.55 € / 1.08 лв. |
| 200+ | 0.51 € / 1.00 лв. |




Cylindrical neodymium magnets
Block Neodymium Magnets
Neodymium magnets with screw hole
Neodymium balls
another shape – Neodymium magnets