Shop
Showing all 2 results
Neodymium magnet D10xd3.2xH3 mm (N)
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 06.065(N) |
|---|---|
| Material | NFB 35 |
| Diameter | Ø 10 mm |
| Height | 3 mm |
| Mounting hole | Ø 3.2 mm |
| Magnetization | Bipolar along the H axis |
| Magnetic adhesion strength | 1.5 kg |
| Weight | 1.4 g |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 19 | 0.43 € / 0.84 лв. |
| 20 - 99 | 0.41 € / 0.80 лв. |
| 100 - 999 | 0.38 € / 0.74 лв. |
| 1,000+ | 0.36 € / 0.70 лв. |
Neodymium magnet D10xd3.2xH3 mm (S)
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 06.065(S) |
|---|---|
| Material | NFB 35 |
| Diameter | Ø 10 mm |
| Height | 3 mm |
| Mounting hole | Ø 3.2 mm |
| Magnetization | Bipolar along the H axis |
| Magnetic adhesion strength | 1.5 kg |
| Weight | 1.4 g |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 19 | 0.43 € / 0.84 лв. |
| 20 - 99 | 0.41 € / 0.80 лв. |
| 100 - 999 | 0.38 € / 0.74 лв. |
| 1,000+ | 0.36 € / 0.70 лв. |




Cylindrical neodymium magnets
Block Neodymium Magnets
Neodymium magnets with screw hole
Neodymium balls
another shape – Neodymium magnets