Shop
Showing the single result
Neodymium magnet A50xB10xC2 mm
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 06.074 |
|---|---|
| Material | NFB 40 SH |
| Length | 50 mm |
| Width | 10 mm |
| Height | 2 mm |
| Magnetization | Along the C axis |
| Magnetic adhesion strength | 4.5 kg |
| Maximum operating temperature | 150 °C |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 9 | 1.69 € / 3.31 лв. |
| 10 - 49 | 1.50 € / 2.93 лв. |
| 50 - 99 | 1.38 € / 2.70 лв. |
| 100 - 499 | 1.32 € / 2.58 лв. |
| 500+ | 1.29 € / 2.52 лв. |





Cylindrical neodymium magnets
Block Neodymium Magnets
Neodymium magnets with screw hole
Neodymium balls
another shape – Neodymium magnets