Shop
Showing the single result
Neodymium magnet D4xH1.5 mm
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 06.092 |
|---|---|
| Material | NFB 45 |
| Diameter | Ø 4 mm |
| Height | 1.5 mm |
| Magnetization | Bipolar along the H axis |
| Magnetic adhesion strength | 0.35 kg |
| Weight | 0.14 g |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 99 | 0.12 € / 0.23 лв. |
| 100 - 499 | 0.11 € / 0.22 лв. |
| 500 - 1,999 | 0.10 € / 0.20 лв. |
| 2,000 - 4,999 | 0.09 € / 0.18 лв. |
| 5,000+ | 0.05 € / 0.10 лв. |




Cylindrical neodymium magnets
Block Neodymium Magnets
Neodymium magnets with screw hole
Neodymium balls
another shape – Neodymium magnets