Shop
Showing the single result
Neodymium magnet D6xH4 mm
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 06.070 |
|---|---|
| Material | NFB 38 |
| Diameter | Ø 6 mm |
| Height | 4 mm |
| Magnetization | Bipolar along the H axis |
| Magnetic adhesion strength | 0.7 kg |
| Weight | 3 g |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 19 | 0.24 € / 0.47 лв. |
| 20 - 99 | 0.21 € / 0.41 лв. |
| 100 - 499 | 0.19 € / 0.37 лв. |
| 500 - 999 | 0.18 € / 0.35 лв. |
| 1,000 - 2,499 | 0.17 € / 0.33 лв. |
| 2,500+ | 0.16 € / 0.31 лв. |




Cylindrical neodymium magnets
Block Neodymium Magnets
Neodymium magnets with screw hole
Neodymium balls
another shape – Neodymium magnets