Shop
Showing the single result
Neodymium magnet D10xH3 mm
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 06.096 |
|---|---|
| Material | NFB 38 |
| Diameter | Ø 10 mm |
| Height | 3 mm |
| Magnetization | Bipolar along the H axis |
| Magnetic adhesion strength | 1.4 kg |
| Weight | 2 g |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 19 | 0.33 € / 0.65 лв. |
| 20 - 99 | 0.32 € / 0.63 лв. |
| 100 - 499 | 0.31 € / 0.61 лв. |
| 500 - 999 | 0.30 € / 0.59 лв. |
| 1,000 - 2,499 | 0.29 € / 0.57 лв. |
| 2,500+ | 0.28 € / 0.55 лв. |




Cylindrical neodymium magnets
Block Neodymium Magnets
Neodymium magnets with screw hole
Neodymium balls
another shape – Neodymium magnets