Shop
Showing all 2 results
Magnetic foil 0.5 mm
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 04.039-0.5/50/20 |
|---|---|
| Material | Бариев ферит + Гума |
| Width | 50 cm |
| Magnetization | Multipolar, striped, unilateral |
| Magnetic adhesion strength | 11 g/cm2 |
| Note | Prices are for 1 m |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 19 | 6.65 € / 13.01 лв. |
| 20 - 59 | 6.14 € / 12.01 лв. |
| 60 - 79 | 5.62 € / 10.99 лв. |
| 80+ | 5.37 € / 10.50 лв. |
Magnetic self-adhesive foil 0.5 mm
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 04.039T-0.5/50/20 |
|---|---|
| Material | Бариев ферит + Гума |
| Width | 50 cm |
| Magnetization | Multipolar, striped, unilateral |
| Magnetic adhesion strength | 11 g/cm2 |
| Note | Prices are for 1 m |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 19 | 8.69 € / 17.00 лв. |
| 20 - 59 | 8.18 € / 16.00 лв. |
| 60 - 79 | 7.67 € / 15.00 лв. |
| 80+ | 7.41 € / 14.49 лв. |




Cylindrical neodymium magnets
Block Neodymium Magnets
Neodymium magnets with screw hole
Neodymium balls
another shape – Neodymium magnets