Shop
Showing the single result
Neodymium magnet A25xB20xC10 mm
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 06.007 |
|---|---|
| Material | NFB 48 |
| Length | 25 mm |
| Width | 20 mm |
| Height | 10 mm |
| Magnetization | Along the C axis |
| Magnetic adhesion strength | 13 kg |
| Weight | 37 g |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 9 | 6.39 € / 12.50 лв. |
| 10 - 49 | 6.03 € / 11.79 лв. |
| 50 - 99 | 5.78 € / 11.30 лв. |
| 100 - 499 | 5.52 € / 10.80 лв. |
| 500+ | 5.32 € / 10.41 лв. |




Cylindrical neodymium magnets
Block Neodymium Magnets
Neodymium magnets with screw hole
Neodymium balls
another shape – Neodymium magnets