Shop
Showing the single result
Neodymium magnet D25xH2.5
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 06.021 |
|---|---|
| Material | NFB 38 |
| Diameter | Ø 25 mm |
| Height | 2.5 mm |
| Magnetization | Bipolar along the H axis |
| Magnetic adhesion strength | 2.5 kg |
| Weight | 9 g |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 9 | 1.23 € / 2.41 лв. |
| 10 - 49 | 1.12 € / 2.19 лв. |
| 50 - 99 | 1.05 € / 2.05 лв. |
| 100 - 499 | 1.00 € / 1.96 лв. |
| 500+ | 0.97 € / 1.90 лв. |




Cylindrical neodymium magnets
Block Neodymium Magnets
Neodymium magnets with screw hole
Neodymium balls
another shape – Neodymium magnets