Shop
Showing the single result
Neodymium magnet A15xB10xC5 mm
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 06.010 |
|---|---|
| Material | NFB 38 |
| Length | 15 mm |
| Width | 10mm |
| Height | 5 mm |
| Magnetization | Along the C axis |
| Magnetic adhesion strength | 2.7 kg |
| Weight | 5.5 g |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 9 | 1.02 € / 1.99 лв. |
| 10 - 49 | 0.97 € / 1.90 лв. |
| 50 - 99 | 0.92 € / 1.80 лв. |
| 100 - 499 | 0.89 € / 1.74 лв. |
| 500+ | 0.87 € / 1.70 лв. |




Cylindrical neodymium magnets
Block Neodymium Magnets
Neodymium magnets with screw hole
Neodymium balls
another shape – Neodymium magnets