Shop
Showing the single result
Neodymium magnet D80xH30
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 06.062 |
|---|---|
| Diameter | Ø 80 mm |
| Height | 30 mm |
| Magnetization | Bipolar along the H axis |
| Magnetic adhesion strength | ~210 kg |
| Weight | 1100 g |
| Material | NFB 38 |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 | 178.95 € / 350.00 лв. |
| 2 - 3 | 171.28 € / 334.99 лв. |
| 4+ | 167.70 € / 327.99 лв. |




Cylindrical neodymium magnets
Block Neodymium Magnets
Neodymium magnets with screw hole
Neodymium balls
another shape – Neodymium magnets