Shop
Showing the single result
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 06.028 |
|---|---|
| Diameter | Ø 30 mm |
| Height | 15 mm |
| Magnetization | Bipolar along the H axis |
| Magnetic adhesion strength | 23 kg |
| Weight | 88 g |
| Material | NFB 38 |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 9 | 11.50 € / 22.49 лв. |
| 10 - 19 | 10.99 € / 21.49 лв. |
| 20 - 49 | 10.48 € / 20.50 лв. |
| 50 - 99 | 10.23 € / 20.01 лв. |
| 100+ | 9.97 € / 19.50 лв. |




Cylindrical neodymium magnets
Block Neodymium Magnets
Neodymium magnets with screw hole
Neodymium balls
another shape – Neodymium magnets