Shop
Showing all 2 results
Magnetic foil 1 mm
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 04.047-1/50/10 |
|---|---|
| Material | Бариев ферит + Гума |
| Width | 50 cm |
| Magnetization | Multipolar, striped, unilateral |
| Magnetic adhesion strength | 25 g/cm2 |
| Note | Prices are for 1 m |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 9 | 9.20 € / 17.99 лв. |
| 10 - 19 | 8.69 € / 17.00 лв. |
| 20 - 39 | 8.18 € / 16.00 лв. |
| 40+ | 7.93 € / 15.51 лв. |
Magnetic self-adhesive foil 1 mm
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 04.047-T-1/50/10 |
|---|---|
| Width | 50 cm |
| Material | Бариев ферит + Гума |
| Magnetization | Multipolar, striped, unilateral |
| Magnetic adhesion strength | 25 g/cm2 |
| Note | Prices are for 1 m |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 9 | 10.74 € / 21.01 лв. |
| 10 - 19 | 10.23 € / 20.01 лв. |
| 20 - 39 | 9.71 € / 18.99 лв. |
| 40+ | 9.46 € / 18.50 лв. |




Cylindrical neodymium magnets
Block Neodymium Magnets
Neodymium magnets with screw hole
Neodymium balls
another shape – Neodymium magnets