Shop
Showing the single result
Neodymium magnet A20xB15xC5 mm
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 06.011 |
|---|---|
| Material | NFB 38 |
| Length | 20 mm |
| Width | 15 mm |
| Height | 5 mm |
| Magnetization | Along the C axis |
| Magnetic adhesion strength | 3.8 kg |
| Weight | 11 g |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 9 | 2.05 € / 4.01 лв. |
| 10 - 49 | 1.94 € / 3.79 лв. |
| 50 - 99 | 1.89 € / 3.70 лв. |
| 100 - 499 | 1.84 € / 3.60 лв. |
| 500+ | 1.79 € / 3.50 лв. |




Cylindrical neodymium magnets
Block Neodymium Magnets
Neodymium magnets with screw hole
Neodymium balls
another shape – Neodymium magnets