Shop
Showing all 5 results
Neodymium magnet D10xH20 mm
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 06.019 |
|---|---|
| Material | NFB 38 |
| Diameter | Ø 10 mm |
| Height | 20 mm |
| Magnetization | Bipolar along the H axis |
| Magnetic adhesion strength | 4 kg |
| Weight | 11.5 g |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 9 | 1.53 € / 2.99 лв. |
| 10 - 49 | 1.46 € / 2.86 лв. |
| 50 - 99 | 1.41 € / 2.76 лв. |
| 100 - 499 | 1.35 € / 2.64 лв. |
| 500+ | 1.30 € / 2.54 лв. |
Neodymium magnet D12xH6 mm
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 06.073 |
|---|---|
| Material | NFB 38 |
| Diameter | Ø 12 mm |
| Height | 6 mm |
| Magnetization | Bipolar along the H axis |
| Magnetic adhesion strength | 4 kg |
| Weight | 5 g |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 9 | 0.92 € / 1.80 лв. |
| 10 - 49 | 0.87 € / 1.70 лв. |
| 50 - 99 | 0.84 € / 1.64 лв. |
| 100 - 499 | 0.82 € / 1.60 лв. |
| 500+ | 0.79 € / 1.55 лв. |
Neodymium magnet D20xH5 mm Rubberized
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | R06.006 |
|---|---|
| Material | NFB 38 |
| Diameter | Ø 21 mm |
| Height | 6.2 mm |
| Magnetization | Bipolar along the H axis |
| Magnetic adhesion strength | 4 kg |
| Максимална сила на триене при хлъзгане | 4 kg |
| Weight | 11.5 g |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 9 | 1.94 € / 3.79 лв. |
| 10 - 49 | 1.76 € / 3.44 лв. |
| 50 - 99 | 1.66 € / 3.25 лв. |
| 100 - 499 | 1.61 € / 3.15 лв. |
| 500+ | 1.56 € / 3.05 лв. |
Neodymium magnet D20xd4.2xH5 mm Rubberized (S)
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | R06.048(N) |
|---|---|
| Material | NFB 38 |
| Diameter | Ø 21 mm |
| Inner diameter | Ø 4.2 mm |
| Height | 6.2 mm |
| Mounting hole | Ø 4.2 mm |
| Magnetization | Bipolar along the H axis |
| Magnetic adhesion strength | 4 kg |
| Максимална сила на триене при хлъзгане | 4 kg |
| Weight | 11.5 g |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 9 | 1.94 € / 3.79 лв. |
| 10 - 49 | 1.76 € / 3.44 лв. |
| 50 - 99 | 1.66 € / 3.25 лв. |
| 100 - 499 | 1.61 € / 3.15 лв. |
| 500+ | 1.56 € / 3.05 лв. |
Neodymium magnet D20xd4.2xH5 mm Rubberized (N)
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | R06.048(N) |
|---|---|
| Material | NFB 38 |
| Diameter | Ø 21 mm |
| Height | 6.2 mm |
| Mounting hole | Ø 4.2 mm |
| Magnetization | Bipolar along the H axis |
| Magnetic adhesion strength | 4 kg |
| Максимална сила на триене при хлъзгане | 4 kg |
| Weight | 11.5 g |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 9 | 1.94 € / 3.79 лв. |
| 10 - 49 | 1.76 € / 3.44 лв. |
| 50 - 99 | 1.66 € / 3.25 лв. |
| 100 - 499 | 1.61 € / 3.15 лв. |
| 500+ | 1.56 € / 3.05 лв. |




Cylindrical neodymium magnets
Block Neodymium Magnets
Neodymium magnets with screw hole
Neodymium balls
another shape – Neodymium magnets