Shop
Showing all 2 results
NanoMag magnetic foil
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 04.043 |
|---|---|
| Material | NdFeB + гума |
| Width | 20 cm |
| Дебелина | 1 mm |
| Magnetization | Multipolar, striped, unilateral |
| Magnetic adhesion strength | 400 g/cm2 |
| Note | The price is for 1 cm length. |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 99 | 1.12 € / 2.19 лв. |
| 100+ | 0.98 € / 1.92 лв. |
NanoMag magnetic foil sheet
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 04.043 |
|---|---|
| Material | NdFeB + гума |
| Width | 20 cm |
| Дебелина | 1 mm |
| Length | 100 cm |
| Magnetization | Multipolar, striped, unilateral |
| Magnetic adhesion strength | 400 g/cm2 |




Cylindrical neodymium magnets
Block Neodymium Magnets
Neodymium magnets with screw hole
Neodymium balls
another shape – Neodymium magnets