Shop
Showing the single result
Neodymium magnet D25xH5
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 06.085 |
|---|---|
| Material | NFB 38 |
| Diameter | Ø 25 mm |
| Height | 5 mm |
| Magnetization | Bipolar along the H axis |
| Magnetic adhesion strength | 5.6 kg |
| Weight | 18 g |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 9 | 2.09 € / 4.09 лв. |
| 10 - 49 | 1.96 € / 3.83 лв. |
| 50 - 99 | 1.84 € / 3.60 лв. |
| 100 - 499 | 1.72 € / 3.36 лв. |
| 500+ | 1.66 € / 3.25 лв. |




Cylindrical neodymium magnets
Block Neodymium Magnets
Neodymium magnets with screw hole
Neodymium balls
another shape – Neodymium magnets