Shop
Showing the single result
Neodymium magnet D50xd14xH20 mm
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 06.050 |
|---|---|
| Material | NFB 38 |
| Diameter | Ø 50 mm |
| Inner diameter | Ø14 mm |
| Height | 20 mm |
| Magnetization | Bipolar along the H axis |
| Magnetic adhesion strength | 60 kg |
| Weight | 265 g |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 4 | 43.46 € / 85.00 лв. |
| 5 - 9 | 39.88 € / 78.00 лв. |
| 10+ | 37.84 € / 74.01 лв. |




Cylindrical neodymium magnets
Block Neodymium Magnets
Neodymium magnets with screw hole
Neodymium balls
another shape – Neodymium magnets