Shop
Showing the single result
Magnetic adhesive tape 19×1.5 mm
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 04.057T |
|---|---|
| Material | Бариев ферит + Гума |
| Width | 19 mm |
| Дебелина | 1.5 mm |
| Magnetization | Multipolar, striped, unilateral |
| Magnetic adhesion strength | 70 g/cm |
| Note | Prices are for 1 m |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 29 | 0.77 € / 1.51 лв. |
| 30 - 59 | 0.69 € / 1.35 лв. |
| 60 - 89 | 0.65 € / 1.27 лв. |
| 90 - 119 | 0.61 € / 1.19 лв. |
| 120+ | 0.58 € / 1.13 лв. |




Cylindrical neodymium magnets
Block Neodymium Magnets
Neodymium magnets with screw hole
Neodymium balls
another shape – Neodymium magnets