Shop
Showing the single result
Neodymium magnet D30xH5
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 06.086 |
|---|---|
| Material | NFB 38 |
| Diameter | Ø 30 mm |
| Height | 5 mm |
| Magnetization | Bipolar along the H axis |
| Magnetic adhesion strength | 8.5 kg |
| Weight | 26 g |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 9 | 3.31 € / 6.47 лв. |
| 10 - 49 | 3.07 € / 6.00 лв. |
| 50 - 99 | 2.88 € / 5.63 лв. |
| 100 - 499 | 2.76 € / 5.40 лв. |
| 500+ | 2.67 € / 5.22 лв. |




Cylindrical neodymium magnets
Block Neodymium Magnets
Neodymium magnets with screw hole
Neodymium balls
another shape – Neodymium magnets