Shop
Showing the single result
Neodymium magnet D50xH30
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 06.049 |
|---|---|
| Material | NFB 38 |
| Diameter | Ø 50 mm |
| Height | 30 mm |
| Magnetization | Bipolar along the H axis |
| Magnetic adhesion strength | 85 kg |
| Weight | 445 g |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 4 | 63.91 € / 125.00 лв. |
| 5 - 9 | 61.36 € / 120.01 лв. |
| 10+ | 59.31 € / 116.00 лв. |




Cylindrical neodymium magnets
Block Neodymium Magnets
Neodymium magnets with screw hole
Neodymium balls
another shape – Neodymium magnets