Shop
Showing the single result
Neodymium magnet A60xB40xC2.5mm
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 06.083 |
|---|---|
| Material | NFB 38 |
| Length | 60 mm |
| Width | 40 mm |
| Height | 2.5 mm |
| Magnetization | Along the C axis |
| Magnetic adhesion strength | 9 kg |
| Weight | 44 g |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 4 | 6.75 € / 13.20 лв. |
| 5 - 9 | 6.14 € / 12.01 лв. |
| 10 - 19 | 5.62 € / 10.99 лв. |
| 20+ | 5.22 € / 10.21 лв. |




Cylindrical neodymium magnets
Block Neodymium Magnets
Neodymium magnets with screw hole
Neodymium balls
another shape – Neodymium magnets