Shop
Showing the single result
Neodymium magnet A85xB65xC12mm
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 06.023 |
|---|---|
| Material | NFB 38 |
| Length | 85 mm |
| Width | 65 mm |
| Height | 12 mm |
| Magnetization | Along the C axis |
| Magnetic adhesion strength | ~100 kg |
| Weight | 485 g |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 | 79.25 € / 155.00 лв. |
| 2 - 3 | 75.67 € / 148.00 лв. |
| 4 | 73.11 € / 142.99 лв. |
| 5 - 9 | 71.07 € / 139.00 лв. |
| 10+ | 70.05 € / 137.01 лв. |




Cylindrical neodymium magnets
Block Neodymium Magnets
Neodymium magnets with screw hole
Neodymium balls
another shape – Neodymium magnets