Shop
Showing the single result
AlNiCo magnet D14.5xd5.2xH4.5 mm
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 01.023 |
|---|---|
| Material | Alnico 18/9 |
| Diameter | Ø14.5 mm |
| Inner diameter | Ø5.2 mm |
| Height | 4.5 mm |
| Magnetization | According to customer requirements |
| Surfaces | Painted |
| Weight | 3 g |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 9 | 0.58 € / 1.13 лв. |
| 10 - 199 | 0.52 € / 1.02 лв. |
| 200+ | 0.49 € / 0.96 лв. |




Cylindrical neodymium magnets
Block Neodymium Magnets
Neodymium magnets with screw hole
Neodymium balls
another shape – Neodymium magnets