Shop
Showing the single result
Magnetic adhesive tape SmFeN 15×1 mm
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 04.067T |
|---|---|
| Material | SmFeN +полимер |
| Width | 15 mm |
| Дебелина | 1 mm |
| Magnetization | Multipolar, striped, unilateral |
| Magnetic adhesion strength | 410 g/cm |
| Note | Prices are for 1 m |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 9 | 6.90 € / 13.50 лв. |
| 10 - 29 | 6.44 € / 12.60 лв. |
| 30 - 89 | 6.14 € / 12.01 лв. |
| 90 - 119 | 5.88 € / 11.50 лв. |
| 120+ | 5.73 € / 11.21 лв. |




Cylindrical neodymium magnets
Block Neodymium Magnets
Neodymium magnets with screw hole
Neodymium balls
another shape – Neodymium magnets