Shop
Showing all 2 results
Neodymium magnet A64xB15xC4-Ø4.2 mm (N)
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 06.043(N) |
|---|---|
| Material | NFB 40 |
| Length | 64 mm |
| Width | 15 mm |
| Height | 4 mm |
| Mounting hole | Ø 4.2 mm |
| Magnetization | Along the C axis |
| Magnetic adhesion strength | 12 kg |
| Weight | 27 g |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 9 | 5.52 € / 10.80 лв. |
| 10 - 49 | 5.22 € / 10.21 лв. |
| 50 - 99 | 4.96 € / 9.70 лв. |
| 100+ | 4.78 € / 9.35 лв. |
Neodymium magnet A64xB15xC4-Ø4.2 mm (S)
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 06.043(S) |
|---|---|
| Material | NFB 40 |
| Length | 64 mm |
| Width | 15 mm |
| Height | 4 mm |
| Mounting hole | Ø 4.2 mm |
| Magnetization | Along the C axis |
| Magnetic adhesion strength | 12 kg |
| Weight | 27 g |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 9 | 5.52 € / 10.80 лв. |
| 10 - 49 | 5.22 € / 10.21 лв. |
| 50 - 99 | 4.96 € / 9.70 лв. |
| 100+ | 4.78 € / 9.35 лв. |




Cylindrical neodymium magnets
Block Neodymium Magnets
Neodymium magnets with screw hole
Neodymium balls
another shape – Neodymium magnets