Shop
Showing the single result
Anisotropic magnetic adhesive tape 19×1.5 mm
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 04.065 |
|---|---|
| Material | (Ba,Sr)O.6Fe2O3 + Гума |
| Width | 19 mm |
| Дебелина | 1.5 mm |
| Magnetization | Multipolar, striped, unilateral |
| Magnetic adhesion strength | 180 g/cm |
| Note | Prices are for 1 m |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 29 | 1.56 € / 3.05 лв. |
| 30 - 59 | 1.43 € / 2.80 лв. |
| 60 - 89 | 1.33 € / 2.60 лв. |
| 90 - 119 | 1.25 € / 2.44 лв. |
| 120+ | 1.18 € / 2.31 лв. |




Cylindrical neodymium magnets
Block Neodymium Magnets
Neodymium magnets with screw hole
Neodymium balls
another shape – Neodymium magnets