Shop
Showing the single result
Neodymium magnet A50xB25xC10mm
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 06.045 |
|---|---|
| Material | NFB 38 |
| Length | 50 mm |
| Width | 25 mm |
| Height | 10 mm |
| Magnetization | Along the C axis |
| Magnetic adhesion strength | 30 kg |
| Weight | 92 g |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 9 | 15.34 € / 30.00 лв. |
| 10 - 49 | 14.32 € / 28.01 лв. |
| 50 - 99 | 13.70 € / 26.79 лв. |
| 100+ | 12.58 € / 24.60 лв. |




Cylindrical neodymium magnets
Block Neodymium Magnets
Neodymium magnets with screw hole
Neodymium balls
another shape – Neodymium magnets