Shop
Showing the single result
Magnetic adhesive tape 12.7×1.5 mm
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 04.056T |
|---|---|
| Material | Бариев ферит + Гума |
| Width | 12.7 mm |
| Дебелина | 1.5 mm |
| Magnetization | Multipolar, striped, unilateral |
| Magnetic adhesion strength | 45 g/cm |
| Note | Prices are for 1 m |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 29 | 0.61 € / 1.19 лв. |
| 30 - 59 | 0.55 € / 1.08 лв. |
| 60 - 89 | 0.52 € / 1.02 лв. |
| 90 - 119 | 0.49 € / 0.96 лв. |
| 120+ | 0.46 € / 0.90 лв. |




Cylindrical neodymium magnets
Block Neodymium Magnets
Neodymium magnets with screw hole
Neodymium balls
another shape – Neodymium magnets