Shop
Showing the single result
Neodymium magnet D45xH20
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 06.064 |
|---|---|
| Material | NFB 48 |
| Diameter | Ø 45 mm |
| Height | 20 mm |
| Magnetization | Bipolar along the H axis |
| Magnetic adhesion strength | 50 kg |
| Weight | 242 g |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 4 | 38.35 € / 75.01 лв. |
| 5 - 9 | 35.79 € / 70.00 лв. |
| 10+ | 33.75 € / 66.01 лв. |




Cylindrical neodymium magnets
Block Neodymium Magnets
Neodymium magnets with screw hole
Neodymium balls
another shape – Neodymium magnets