Shop
Showing all 6 results
Неодимов магнит H5xD10 mm
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 06.026D |
|---|---|
| Material | NFB 38 |
| Diameter | Ø 10 mm |
| Height | 5 mm |
| Magnetization | Diametrical |
| Magnetic adhesion strength | 2 kg |
| Weight | 3 g |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 9 | 0.54 € / 1.06 лв. |
| 10 - 49 | 0.51 € / 1.00 лв. |
| 50 - 99 | 0.49 € / 0.96 лв. |
| 100 - 499 | 0.47 € / 0.92 лв. |
| 500+ | 0.46 € / 0.90 лв. |
Neodymium magnet D10xH5 mm
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 06.026H |
|---|---|
| Material | NFB 38 |
| Diameter | Ø 10 mm |
| Height | 5 mm |
| Magnetization | Bipolar along the H axis |
| Magnetic adhesion strength | 2 kg |
| Weight | 3 g |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 9 | 0.54 € / 1.06 лв. |
| 10 - 49 | 0.51 € / 1.00 лв. |
| 50 - 99 | 0.49 € / 0.96 лв. |
| 100 - 499 | 0.47 € / 0.92 лв. |
| 500+ | 0.46 € / 0.90 лв. |
Neodymium magnet D14xd10xH8 mm
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 06.053 |
|---|---|
| Material | NFB 38 |
| Diameter | Ø 14 mm |
| Inner diameter | Ø 10 mm |
| Height | 8 mm |
| Magnetization | Bipolar along the H axis |
| Magnetic adhesion strength | 2 kg |
| Weight | 4.5 g |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 9 | 1.18 € / 2.31 лв. |
| 10 - 49 | 1.10 € / 2.15 лв. |
| 50 - 99 | 1.05 € / 2.05 лв. |
| 100 - 499 | 1.02 € / 1.99 лв. |
| 500 - 999 | 1.00 € / 1.96 лв. |
| 1,000+ | 0.97 € / 1.90 лв. |
Neodymium magnet A20xB2xC10mm
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 06.018 |
|---|---|
| Material | NFB 48 |
| Length | 20 mm |
| Width | 10mm |
| Height | 2 mm |
| Magnetization | Along the C axis |
| Magnetic adhesion strength | 2 kg |
| Weight | 3 g |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 19 | 0.86 € / 1.68 лв. |
| 20 - 99 | 0.83 € / 1.62 лв. |
| 100+ | 0.77 € / 1.51 лв. |
Neodymium magnet D20xH2 mm
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 06.052 |
|---|---|
| Material | NFB 38 |
| Diameter | Ø 20 mm |
| Height | 2 mm |
| Magnetization | Bipolar along the H axis |
| Magnetic adhesion strength | 2 kg |
| Weight | 4.6 g |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 19 | 0.89 € / 1.74 лв. |
| 20 - 99 | 0.84 € / 1.64 лв. |
| 100 - 499 | 0.82 € / 1.60 лв. |
| 500 - 999 | 0.79 € / 1.55 лв. |
| 1,000 - 1,999 | 0.77 € / 1.51 лв. |
| 2,000+ | 0.74 € / 1.45 лв. |
Neodymium magnet A20xB10xC2mm
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 06.015 |
|---|---|
| Material | NFB 48 |
| Length | 20 mm |
| Width | 10mm |
| Height | 2 mm |
| Magnetization | Along the C axis |
| Magnetic adhesion strength | 2 kg |
| Weight | 3 g |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 9 | 0.69 € / 1.35 лв. |
| 10 - 49 | 0.64 € / 1.25 лв. |
| 50 - 99 | 0.61 € / 1.19 лв. |
| 100 - 499 | 0.59 € / 1.15 лв. |
| 500+ | 0.56 € / 1.10 лв. |




Cylindrical neodymium magnets
Block Neodymium Magnets
Neodymium magnets with screw hole
Neodymium balls
another shape – Neodymium magnets