Cylindrical neodymium magnets
Showing 31–47 of 47 results
Neodymium magnet D15xH1 mm 3M(S)
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 06.104 S |
|---|---|
| Material | NFB 38 |
| Diameter | Ø 15 mm |
| Height | 1 mm |
| Magnetization | Bipolar along the H axis |
| Magnetic adhesion strength | 0.8 kg |
| Weight | 1.3 g |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 19 | 0.31 € / 0.61 лв. |
| 20 - 99 | 0.28 € / 0.55 лв. |
| 100 - 499 | 0.26 € / 0.51 лв. |
| 500 - 999 | 0.25 € / 0.49 лв. |
| 1,000 - 2,499 | 0.24 € / 0.47 лв. |
| 2,500+ | 0.22 € / 0.43 лв. |
Neodymium magnet D15xH1 mm 3M(N)
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 06.104 N |
|---|---|
| Material | NFB 38 |
| Diameter | Ø 15 mm |
| Height | 1 mm |
| Magnetization | Bipolar along the H axis |
| Magnetic adhesion strength | 0.8 kg |
| Weight | 1.3 g |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 19 | 0.31 € / 0.61 лв. |
| 20 - 99 | 0.28 € / 0.55 лв. |
| 100 - 499 | 0.26 € / 0.51 лв. |
| 500 - 999 | 0.25 € / 0.49 лв. |
| 1,000 - 2,499 | 0.24 € / 0.47 лв. |
| 2,500+ | 0.22 € / 0.43 лв. |
Neodymium magnet D15xH2 mm
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 06.003 |
|---|---|
| Material | NFB 38 |
| Diameter | Ø 15 mm |
| Height | 2 mm |
| Magnetization | Bipolar along the H axis |
| Magnetic adhesion strength | 1.8 kg |
| Weight | 3 g |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 19 | 0.69 € / 1.35 лв. |
| 20 - 99 | 0.65 € / 1.27 лв. |
| 100 - 499 | 0.63 € / 1.23 лв. |
| 500 - 999 | 0.60 € / 1.17 лв. |
| 1,000 - 2,499 | 0.58 € / 1.13 лв. |
| 2,500+ | 0.56 € / 1.10 лв. |
Neodymium magnet D15xH4 mm
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 06.084 |
|---|---|
| Material | NFB 38 |
| Diameter | Ø 15 mm |
| Height | 4 mm |
| Magnetization | Bipolar along the H axis |
| Magnetic adhesion strength | 3.5 kg |
| Weight | 5.5 g |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 19 | 0.84 € / 1.64 лв. |
| 20 - 99 | 0.79 € / 1.55 лв. |
| 100 - 499 | 0.77 € / 1.51 лв. |
| 500 - 999 | 0.74 € / 1.45 лв. |
| 1,000 - 2,499 | 0.73 € / 1.43 лв. |
| 2,500+ | 0.72 € / 1.41 лв. |
Neodymium magnet D18xH5
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 06.093 |
|---|---|
| Material | NFB 38 |
| Diameter | Ø18 mm |
| Height | 5 mm |
| Magnetization | Bipolar along the H axis |
| Magnetic adhesion strength | 4.5 kg |
| Weight | 9 g |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 9 | 1.66 € / 3.25 лв. |
| 10 - 49 | 1.53 € / 2.99 лв. |
| 50 - 99 | 1.48 € / 2.89 лв. |
| 100 - 499 | 1.43 € / 2.80 лв. |
| 500 - 999 | 1.38 € / 2.70 лв. |
| 1,000+ | 1.35 € / 2.64 лв. |
Neodymium magnet D20xH1.5 mm
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 6.072 |
|---|---|
| Material | NFB 38 |
| Diameter | Ø 20 mm |
| Height | 1.5 mm |
| Magnetization | Bipolar along the H axis |
| Magnetic adhesion strength | 1.5 kg |
| Weight | 4 g |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 19 | 0.72 € / 1.41 лв. |
| 20 - 99 | 0.69 € / 1.35 лв. |
| 100 - 499 | 0.66 € / 1.29 лв. |
| 500 - 999 | 0.64 € / 1.25 лв. |
| 1,000 - 2,499 | 0.61 € / 1.19 лв. |
| 2,500+ | 0.59 € / 1.15 лв. |
Neodymium magnet D20xH2 mm
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 06.052 |
|---|---|
| Material | NFB 38 |
| Diameter | Ø 20 mm |
| Height | 2 mm |
| Magnetization | Bipolar along the H axis |
| Magnetic adhesion strength | 2 kg |
| Weight | 4.6 g |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 19 | 0.89 € / 1.74 лв. |
| 20 - 99 | 0.84 € / 1.64 лв. |
| 100 - 499 | 0.82 € / 1.60 лв. |
| 500 - 999 | 0.79 € / 1.55 лв. |
| 1,000 - 1,999 | 0.77 € / 1.51 лв. |
| 2,000+ | 0.74 € / 1.45 лв. |
Neodymium magnet D20xH5 mm
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 06.006 |
|---|---|
| Material | NFB 38 |
| Diameter | Ø 20 mm |
| Height | 5 mm |
| Magnetization | Bipolar along the H axis |
| Magnetic adhesion strength | 5 kg |
| Weight | 11.5 g |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 9 | 1.87 € / 3.66 лв. |
| 10 - 49 | 1.69 € / 3.31 лв. |
| 50 - 99 | 1.59 € / 3.11 лв. |
| 100 - 499 | 1.52 € / 2.97 лв. |
| 500+ | 1.49 € / 2.91 лв. |
Neodymium magnet D20xH5 mm Rubberized
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | R06.006 |
|---|---|
| Material | NFB 38 |
| Diameter | Ø 21 mm |
| Height | 6.2 mm |
| Magnetization | Bipolar along the H axis |
| Magnetic adhesion strength | 4 kg |
| Максимална сила на триене при хлъзгане | 4 kg |
| Weight | 11.5 g |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 9 | 1.94 € / 3.79 лв. |
| 10 - 49 | 1.76 € / 3.44 лв. |
| 50 - 99 | 1.66 € / 3.25 лв. |
| 100 - 499 | 1.61 € / 3.15 лв. |
| 500+ | 1.56 € / 3.05 лв. |
Neodymium magnet D20xH20
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 06.071 |
|---|---|
| Material | NFB 38 |
| Diameter | Ø 20 mm |
| Height | 20 mm |
| Magnetization | Bipolar along the H axis |
| Magnetic adhesion strength | 14 kg |
| Weight | 46 g |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 9 | 5.22 € / 10.21 лв. |
| 10 - 49 | 4.91 € / 9.60 лв. |
| 50 - 99 | 4.60 € / 9.00 лв. |
| 100 - 499 | 4.35 € / 8.51 лв. |
| 500+ | 4.14 € / 8.10 лв. |
Neodymium magnet D25xH2.5
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 06.021 |
|---|---|
| Material | NFB 38 |
| Diameter | Ø 25 mm |
| Height | 2.5 mm |
| Magnetization | Bipolar along the H axis |
| Magnetic adhesion strength | 2.5 kg |
| Weight | 9 g |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 9 | 1.23 € / 2.41 лв. |
| 10 - 49 | 1.12 € / 2.19 лв. |
| 50 - 99 | 1.05 € / 2.05 лв. |
| 100 - 499 | 1.00 € / 1.96 лв. |
| 500+ | 0.97 € / 1.90 лв. |
Neodymium magnet D25xH5
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 06.085 |
|---|---|
| Material | NFB 38 |
| Diameter | Ø 25 mm |
| Height | 5 mm |
| Magnetization | Bipolar along the H axis |
| Magnetic adhesion strength | 5.6 kg |
| Weight | 18 g |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 9 | 2.09 € / 4.09 лв. |
| 10 - 49 | 1.96 € / 3.83 лв. |
| 50 - 99 | 1.84 € / 3.60 лв. |
| 100 - 499 | 1.72 € / 3.36 лв. |
| 500+ | 1.66 € / 3.25 лв. |
Neodymium magnet D30xH5
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 06.086 |
|---|---|
| Material | NFB 38 |
| Diameter | Ø 30 mm |
| Height | 5 mm |
| Magnetization | Bipolar along the H axis |
| Magnetic adhesion strength | 8.5 kg |
| Weight | 26 g |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 9 | 3.31 € / 6.47 лв. |
| 10 - 49 | 3.07 € / 6.00 лв. |
| 50 - 99 | 2.88 € / 5.63 лв. |
| 100 - 499 | 2.76 € / 5.40 лв. |
| 500+ | 2.67 € / 5.22 лв. |
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 06.028 |
|---|---|
| Diameter | Ø 30 mm |
| Height | 15 mm |
| Magnetization | Bipolar along the H axis |
| Magnetic adhesion strength | 23 kg |
| Weight | 88 g |
| Material | NFB 38 |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 9 | 11.50 € / 22.49 лв. |
| 10 - 19 | 10.99 € / 21.49 лв. |
| 20 - 49 | 10.48 € / 20.50 лв. |
| 50 - 99 | 10.23 € / 20.01 лв. |
| 100+ | 9.97 € / 19.50 лв. |
Neodymium magnet D45xH20
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 06.064 |
|---|---|
| Material | NFB 48 |
| Diameter | Ø 45 mm |
| Height | 20 mm |
| Magnetization | Bipolar along the H axis |
| Magnetic adhesion strength | 50 kg |
| Weight | 242 g |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 4 | 38.35 € / 75.01 лв. |
| 5 - 9 | 35.79 € / 70.00 лв. |
| 10+ | 33.75 € / 66.01 лв. |
Neodymium magnet D50xH30
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 06.049 |
|---|---|
| Material | NFB 38 |
| Diameter | Ø 50 mm |
| Height | 30 mm |
| Magnetization | Bipolar along the H axis |
| Magnetic adhesion strength | 85 kg |
| Weight | 445 g |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 - 4 | 63.91 € / 125.00 лв. |
| 5 - 9 | 61.36 € / 120.01 лв. |
| 10+ | 59.31 € / 116.00 лв. |
Neodymium magnet D80xH30
| Параметри |
|---|
| Catalog Number | 06.062 |
|---|---|
| Diameter | Ø 80 mm |
| Height | 30 mm |
| Magnetization | Bipolar along the H axis |
| Magnetic adhesion strength | ~210 kg |
| Weight | 1100 g |
| Material | NFB 38 |
| Quantity | Price* |
|---|---|
| 1 | 178.95 € / 350.00 лв. |
| 2 - 3 | 171.28 € / 334.99 лв. |
| 4+ | 167.70 € / 327.99 лв. |




Cylindrical neodymium magnets
Block Neodymium Magnets
Neodymium magnets with screw hole
Neodymium balls
another shape – Neodymium magnets