Магнитно закрепване
Магнитно закрепване, магнитен пот, магнитен бадж
Showing all 6 results
Комплект 12 магнитни кабърчета
| Параметри |
|---|
| Каталожен номер | 07.027k |
|---|---|
| Опаковка | 12 кабърчета в 6 различни цвята |
| Сила на прилепване | 0.4 kg |
| Количество | Цена* |
|---|---|
| 1 - 9 | 2.95 € / 5.77 лв. |
| 10+ | 2.58 € / 5.05 лв. |
Комплект магнити за баджове BG10
| Параметри |
|---|
| Каталожен номер | 07.010 |
|---|
| Количество | Цена* |
|---|---|
| 1 - 9 | 0.74 € / 1.45 лв. |
| 10 - 49 | 0.66 € / 1.29 лв. |
| 50 - 149 | 0.61 € / 1.19 лв. |
| 150 - 599 | 0.58 € / 1.13 лв. |
| 600 - 1 199 | 0.56 € / 1.10 лв. |
| 1 200+ | 0.55 € / 1.08 лв. |
Магнитен скрепителен елемент D15
| Параметри |
|---|
| Каталожен номер | 07.008 |
|---|---|
| Диаметър | Ø 67 mm |
| Височина | 4 mm |
| Сила на прилепване | 15 kg |
| Количество | Цена* |
|---|---|
| 1 - 19 | 6.44 € / 12.60 лв. |
| 20+ | 5.83 € / 11.40 лв. |
Магнитен пот P80
| Параметри |
|---|
| Каталожен номер | 07.023 |
|---|---|
| Диаметър | Ø 50 mm |
| Височина | 25 mm |
| Отвор за закрепване | M 8, в комплект с кука |
| Сила на прилепване | 80 kg |
Магнитен пот P150-f14
| Параметри |
|---|
| Каталожен номер | 07.024-f14 |
|---|---|
| Диаметър | Ø 80 mm |
| Вътрешен диаметър | Ø14 mm |
| Височина | 30 mm |
| Отвор за закрепване | M 10, в комплект с кука |
| Сила на прилепване | 150 kg |
| Количество | Цена* |
|---|---|
| 1 - 2 | 63.91 € / 125.00 лв. |
| 3 - 4 | 61.36 € / 120.01 лв. |
| 5+ | 58.80 € / 115.00 лв. |
Магнитен пот P200
| Параметри |
|---|
| Каталожен номер | 07.025 |
|---|---|
| Височина | 40 mm |
| Отвор за закрепване | M 12, в комплект с кука |
| Сила на прилепване | 200 kg |
| Количество | Цена* |
|---|---|
| 1 - 2 | 89.48 € / 175.01 лв. |
| 3 - 4 | 86.92 € / 170.00 лв. |
| 5+ | 84.36 € / 164.99 лв. |



Цилиндрични неодимови магнити
Правоъгълни Неодимови магнити
Неодимови магнити с отвор за закрепване
Неодимови топчета
С друга форма Неодимови магнити