Феритен магнит D29xd13xH6.2 mm
1.12 €
| Каталожен номер | 04.030 |
|---|---|
| Материал | Hfer 8/22 |
| Диаметър | Ø 29 mm |
| Вътрешен диаметър | Ø13 mm |
| Височина | 6.2 mm |
| Намагнитване | Съгласно изискванията на клиент |
| Повърхности | нешлифовани |
| Маса | 22 g |
Изчерпан
*Всички цени са с включен ДДС





Цилиндрични неодимови магнити
Правоъгълни Неодимови магнити
Неодимови магнити с отвор за закрепване
Неодимови топчета
С друга форма Неодимови магнити