Неодимов магнит A60xB40xC2.5mm
6.75 € / 13.20 лв.

В Н И М А Н И Е !
Неодимовите магнити са много твърди, относително крехки и в същото време с голяма сила на привличане един към друг.
| Каталожен номер | 06.083 |
|---|---|
| Материал | NFB 38 |
| Дължина | 60 mm |
| Ширина | 40 mm |
| Височина | 2.5 mm |
| Намагнитване | Двуполюсно по оста C |
| Сила на прилепване | 9 kg |
| Покритие | Ni-Cu-Ni |
| Маса | 44 g |
*Всички цени са с включен ДДС





Цилиндрични неодимови магнити
Правоъгълни Неодимови магнити
Неодимови магнити с отвор за закрепване
Неодимови топчета
С друга форма Неодимови магнити