Неодимов магнит D18xH10
3.17 €
| Каталожен номер | 06.091 |
|---|---|
| Материал | NFB 38 |
| Диаметър | Ø18 mm |
| Височина | 10 mm |
| Намагнитване | Двуполюсно по оста H |
| Сила на прилепване | 9 kg |
| Покритие | Ni-Cu-Ni |
| Маса | 19 g |
Изчерпан
*Всички цени са с включен ДДС
No account yet?
Create an Account